Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
       

E-SHOP

Systém TINITI je ekologické, elektrofyzikální, průmyslové digitální odvlhčovací zařízení nové generace pro odstranění vzlínající vlhkosti zdiva malých rodinných domů, bytů a sklepů.

Nejprodávanější produkty v kategorii

 
TINITI PROFIDRY HOME rozsah až 24 m 26 980 Kč (1 079 EUR)
Řadit podle 
Výrobce 

TINITI PROFIDRY HOME rozsah až 24 m
Odstranění vlhkosti zdiva a plísní ze stěn, domů, sklepů, malých i větších objektů.
Systém TINITI PROFIDRY HOME pro odstranění vlhkosti zdiva a plísní ze stěn, domů, sklepů, malých i větších objektů. Jedná se o ekologické, elektrofyzikální, průmyslové digitální odvlhčovací zařízení nové generace pro odstranění vzlínající vlhkosti. INFORMACE a objednat můžete na:
naše cena 26 980 Kč (1 079 EUR)

TINITI PROFIDRY HOME  rozsah až 24 m
img


Systém TINITI PROFIDRY HOME - PRO pro odstranění vlhkosti zdiva a plísní ze stěn domů, sklepů, malých i větších objektů a památek. Jedna se o ekologické, elektrofyzikální, průmyslové digitální odvlhčovací zařízení nové generace pro odstranění vzlínající vlhkosti zdiva. S možností připojení dalších odvlhčovacích přístrojů na jeden síťový zdroj, což je vhodné pro větší a velké půdorysně slo
naše cena 34 980 Kč (1 399 EUR)

TINITI PROFIDRY HOME - PRO  rozsah až 32 m
img


Systém TINITI PROFIDRY HOME - XL pro odstranění vlhkosti zdiva a plísní ze stěn domů, malých i větších objektů a památek. Jedná se o ekologické, elektrofyzikální, průmyslové digitální odvlhčovací zařízení pro odstranění vzlínající vlhkosti zdiva. S možností připojení dalších odvlhčovacích přístrojů na jeden síťový zdroj, což je vhodné pro větší a velké objekty.
naše cena 42 990 Kč (1 720 EUR)

TINITI PROFIDRY HOME - XL  rozsah až 36 m
img


Systém TINITI PROFIDRY HOME - OSMO pro odstranění vlhkosti zdiva a plísní ze stěn domů i větších objektů a památek. Jedná se o ekologické, elektrofyzikální, průmyslové digitální odvlhčovací zařízení nové generace pro odstranění vzlínající vlhkosti. Systém HOME OSMO je svým použitím, rozsahem a působením podobný elektro-
naše cena 46 980 Kč (1 879 EUR)

TINITI PROFIDRY HOME - OSMO  rozsah až 80 m
img