Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

       

SLUŽBY » MĚŘENÍ

MĚŘENÍ A POUŽÍVANÉ MĚŘÍCÍ PŘÍSTROJE

Na měření vlhkosti zdiva používáme jak přenosné ruční měřící přístroje VOLTCRAFT, testery TINITI, tak i nejmodernější ( soudem uznávané ) kalibrované profesionální laboratorní přístroje KERN - DARR, které jsou schopny přesně určit procentuální vlhkost ve zdivu a to tak, že se odvrtá vrtákem o velkém průměru cca 20mm a délce cca 25 cm ve stěně otvor a po vychladnutí vrtáku se odebere vzorek. Následně laboratorně měříme vlastní procentuální vlhkost zdiva. Je tak možné velice rychle, přesně provádět měření na více místech. V průběhu a po ukončení měření přístroj vytiskne protokol s přesnými údaji o vlhkosti dané stěny. Tato metoda se používá při montáži odvlhčovacích systemů TINITI. Následně se stejným způsobem může provést druhá a případně třetí kontrola měření, po 6 měsících ( nebo 1 roce ) a 3 letech působení přístroje ( úplném vysušení objektu ).

U složitějších a větších zakázek, se instalují senzorová čidla na měření vlhkosti TINITI - SENSOR T+H, nastálo a jsou připojena na monitorovací a záznamové zařízení TINITI - DATA a nebo TINITI - LOGGER, které zaznamenává hodnoty naměřených dat z jednotlivých měřících čidel, až po dobu dvou let. Další možností je také využítí tzv. měřicích kartáču ve zdi, které po připojení externího zesilovače je možné také připojit na monitorovací a záznamové zařízení TINITI.

Na základě těchto dat je následně možné měnit, řídit a přizpůsobovat intenzitu i čas vysoušení daným potřebám, například pomocí systému TINITI HOME PRO

KERN MLB 50-3N je laboratorní měřicí přístroj s tiskárnou, pro přesné měření vlhkosti ve zdech.

VOLTCRAFT  MF-100 je bezkontaktní, ruční vlhkoměr pro rychlé měření vlhkosti ve zdech a podlahách bez jejich poškození.

VOLTCRAFT  HT-200 je ruční přístroj pro měření okamžité vlhkosti a teploty v prostoru, který měří i rosný bod.

VOLTCRAFT  IR 260-8S je IR ruční dálkový teploměr, který umožňuje přesné a spolehlivé bezdotykové měření teploty.

VOLTCRAFT  LDM 50 je ruční přístroj na měření vzdálenosti, který umí vypočítávat plochu i objem.

FLIR i3 je ruční Termokamera pro získání snímků analyzujících porušené tepelné izolace a vlhká místa v budovách.

TINITI  IT - 3000 je přístroj na měření funkčnosti a intenzity vyzařování indukčních vln odvlhčovacích přístrojů TINITI.

TINITI  WT - 4000 je přístroj na kontrolu měření hladiny vlhkosti při používání měřicích kartáčů na vlhkost ve zdi.

 

INFORMACE a objednat můžete na: Tel.: 608 320 540