Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
       

POPIS SYSTÉMU TINITI

Systém TINITI nabízí ucelenou produktovou řadu odvlhčovacích přístrojů. Při stálém působení tohoto systému je zaručeno nejen úspěšné odvlhčení objektů, ale zároveň i následná dlouhodobá prevence proti vzlínající vlhkosti a tvorbě nežádoucích plísní.

Systém TINITI nevyžaduje žádné stavební úpravy. A přesto se řadí k nejbezpečnějším, nejúčinějším a zárověň ekologickým a nejlevnějším metodám proti působení vzlínavé kapilární vlhkosti.

Problém, který řeší naše přístroje TINITI, je především odvlhčování stěn, porézních materiálů, malých i velkých budov a památek. Tento problém způsobuje vlhkost, která proniká do materiálů ( kapilár uvnitř zdí ) a překonává tak gravitační síly. Příčina tohoto procesu je povrchové napětí vody, fyzikální vlastnost vody a jiných tekutin.

 • Systém TINITI pracuje na základě elektrofyzikální metody.

 • Systém TINITI využívá pevné i variabilní frekvence impulzů.

 • Systém TINITI využívá proměnlivou hodnotu času aktivního a pasivního působení.

 • Systém TINITI využívá proměnlivou hodnotu výkonu aktivního impulsu.

 • Systém TINITI dokáže měřit, analyzovat a přenášet tyto hodnoty.

 • Systém TINITI dokáže regulovat intenzitu a čas rychlosti odvlhčování.

 • Systém TINITI je ekologický, efektivní, nejlevnější, s obrovskou variabilitou.

 • Systém TINITI je moderní funkční technologie.

 • Systém TINITI může být bez problému demontován, nezanechává neodstranitelné následky.

Odvlhčovací systémy TINITI pracují na základě elektro-fyzikálního procesu. Tento elektro-fyzikální proces umožňuje snadněji pochopit jejich funkci, protože tím, že voda obsahuje minerální soli, tak není elektricky neutrální a má svůj kladný a záporný náboj. Tato skutečnost má vliv na povrchové napětí. Molekuly vody jsou vázány ( vodíková vazba ) a dochází k následné formaci...Jak tyto síly mohou působit, najdete podrobně na internetu, nebo prostřednictvím odkazu na www.wikipedia.cz - povrchové napětí vody.

Uskupení vodíkové formace, které jsou nejen mezi molekulami vody, ale také mezi molekulami soli a dalších látek rozpuštěných ve vodě způsobuje možnost rozdělení na stěně kapiláry. Stěna je negativní, ionty působící na stěnu jsou pozitivní. To dohromady tvoří potenciál zeta.

Všechny tyto fyzikální procesy se podílejí na stoupání vody v kapilárách. Naše přesně definované digitální systémy TINITI vysílají impulsy v přesných tvarech, intervalech, frekvencích a výkonu do zdí. Tato skutečnost rozdělí molekuly na tzv. cluster, a tím změní potenciál zeta a velikost povrchového napětí. Voda v kapilárách tak začne postupně klesat zpět na zem. Současně se hustota vody mírně změní a část z této vlhkosti se odpaří na povrchu stěn. Tato odvlhčená voda neobsahuje žádné přísady a může se bezpečně vrátit zpět do koloběhu vody bez narušení přirozené ekologické rovnováhy.

Vlhké zdi nám způsobují mnoho problémů.

 • Především, může být poškozeno Naše zdraví. Delší pobyt ve vlhkých prostorech vede k astmatu a dalším dýchacím onemocnění, které se mohou vyvinout ve vážné chronické nemoci.

 • Vlhké zdivo ztrácí výrazně svůj tepelně izolační účinek. Náklady na vytápění se tak ve vlhkých objektech může zvednout až o 40%, někdy i více.

 • Škody na vlhkých budovách jsou vždy značné, popraskané venkovní, nebo vnitřní omítky, ale někdy i popraskané zdivo, plíseň, zatuchlý vzduch, okna a dveře jsou shnilé nebo se kroutí.

 • Na vlhkých stěnách vzniká plíseň, což je nejen nevzhledné, ale hlavně plíseň představuje bezprostřední ohrožení našeho zdraví.

 • Pokoje s mokrými zdmi nelze použít!

 • Cenné fresky a další vzácné umělecké předměty v kostelech, hradů a zámků se mohou navždy zničit.

 • Vlhké zdi způsobují vážné problémy. Odstranění vlhkosti je velmi drahé a často je spojeno s dalšími vysokými náklady.

V ideálním případě má být vlhkost cihlové zdi asi 3-4 %. Cílem našich odvlhčovacích systémů TINITI je odvlhčení stěn a objektů právě na tuto hodnotu. V případě, že je tato úroveň vlhkosti dosažena, naše odvlhčovací systémy TINITI působí dále jako prevence proti vzlínající kapilární vlhkosti. Jedná se proto o nejefektivnější odvlhčovací metodu v poměru kvalita / cena.

Aplikace systému TINITI je jednoduchá a použitelná téměř pro všechny stavební konstrukce od rodinných domů až po rozsáhlé budovy památek, jako jsou hrady, zámky, kostely, chrámy a podobně.

INFORMACE a objednat můžete na: Tel.: 608 320 540,  E-mail: hakl@tiniti.eu