Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
       

OBCHODNÍ PODMÍNKY » ZÁRUKA A SERVIS
ZÁRUKA A SERVIS

ZÁRUKA

Na všechny přístroje a zařízení TINITI se vztahuje podle zákona záruka 24 měsíců. Tato záruka se vztahuje na funkčnost zařízení ,ode dne instalace, nebo zakoupení přístroje přes objednávkový katalog. Dlouhodobá životnost zařízení je 30 let a více.

Během této záruční doby, je v případě poruchy zákazníkovi buď zařízení vyměněno a nebo jsou na místě odstraněny závady. Veškeré servisní úkony a opravy jsou v době záruky pro zákazníky bezplatné.

Záruka se však nevztahuje na poruchy, které vzniknou nesprávným zacházením a neuposlechnutí instrukcí pro používání přístrojů v přiloženém návodu. Nebo případně jakéhokoli neodborného zásahu do přístroje. Přístroj je proti neodbornému zásahu plombován a při porušení plomby kupující automaticky ztrácí nárok na záruku.

Systém TINITI ručí za odstranění a prevenci proti vzlínající kapilární vlhkosti. Pro uplatnění záruky je možné využít formuláře  nebo telefonních a e-mailových kontaktů v sekci  “KONTAKTY”

SERVIS

Veškeré záruční i pozaruční opravy a servis zařízení TINITI lze uplatnit na uvedených kontaktech v návodu, záručním listě  nebo na webových stránkách výrobce: www.tiniti.eu

 

INFORMACE a objednat můžete na: Tel.: 608 320 540,  E-mail: hakl@tiniti.eu