Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
       

OBCHODNÍ PODMÍNKY » DOPRAVA A PLATBY
DOPRAVA A PLATBY
DOPRAVA

Obchodní balík České pošty do 24 hodin

Česká pošta obvykle doručuje do 24 hodin po celé ČR. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. V případě, že nebudete zastiženi na uvedené adrese, bude zásilka uložena na nejbližší poště skladující balíky a Vy budete upozorněni tzv. Výzvou ve Vaší schránce.

Pozor : Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle čísla balíku (bude Vám zasláno emailem) vyhledat svou zásilku na infolince 800 177 889 nebo na www.ceskaposta.cz

Reklamace mechanického poškození - převzetí zásilky.Podepsáním přepravního listu zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že dorazilo mechanicky nepoškozené. V případě poškození obalu doporučujeme zásilku nepřebírat nebo uplatnit reklamaci nejpozději do 24 h na příslušné poště dle dodací adresy nebo popřípadě kontaktujte centrum České pošty na telefonu 800 104 410.

PLATBY

V současné době si lze zatím vybrat z těchto způsobů plateb:

Dobírka - U dobírky zasílané, jako pojištěný obchodní balík, vydáváte peníze až po obdržení zásilky přepravci, který si od vás vezme hotovost a zpětně nám ji zašle.

Bankovním převodem - Po napsání objednávky v objednávkovém katalogu obdržíte email, kde jsou uvedeny potřebné platební údaje (číslo účtu, variabilní symbol a požadovaná částka). Po připsání peněz na náš účet následující den zboží zasíláme. Převod peněz mezi bankami trvá přibližně 1-2 pracovní dny.

INFORMACE a objednat můžete na: Tel.: 608 320 540,  E-mail: hakl@tiniti.eu