Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

       

O NÁS
O NÁS

Firma ONE ENTERPRISE s.r.o. vznikla převodem aktivit z fyzické osoby TINITI Karel Hakl, která se od roku 1991 zabývá výzkumem, vývojem a výrobou odvlhčovacích a měřicích přístrojů TINITI a je výrobní a vývojovou firmou vlastních ekologických elektro fyzikálních odvlhčovacích a měřicích digitálních systémů.

Firma ONE ENTERPRISE s.r.o. vznikla díky úspěšným realizacím TINITI Karel Hakl a mnoha zakázek ve světě prostřednictvím odběratelských distribučních firem. Svou kvalitu staví na mnohaletých zkušenostech ve vývojových „procesech“ odvlhčovacích a měřících zařízení prováděných v celé  EU.

Díky mnohaletému odzkoušení a vývoji našich přístrojů, můžeme v současnosti pro vás zajistit profesionální odvlhčení jakéhokoli vašeho prostoru:

- rodinné domy a byty

- sklepy, chalupy, ….

- velké a malé budovy,

- průmyslové objekty

- hrady, zámky, kostely a další památky.

Firma TINITI, se jako jedna z mála firem v EU věnuje odvlhčování a především měření vlhkosti,  řízení rychlosti času a intenzity odvlhčování.

.

Specializace firmy ONE ENTERPRISE s.r.o.:

Specialitou firmy ONE ENTERPRISE s.r.o. je možnost průběžného měření a záznam měřených hodnot, protokolování, včetně přenosu dat s možností ovládání  a řízení jednotlivých systémů.

.

Prodej odvlhčovacích zařízení a služby s tím spojené:

Pro složité stavby a cenné památky, nebo pro ty méně zkušené, kteří chtějí odbornou radu na místě, jsou také připraveny veškeré služby spojené s odborným měřením, montáží v postiženém místě, kde se vlhkost nalézá.

.

Záruční i pozáruční servis je samozřejmostí pro všechny produkty firmy ONE ENTERPRISE s.r.o. starší TINITI OSVČ.

V případě poskytování prodeje se službou instalace a měření dále využíváme kompletní produktovou řadu odvlhčovacích systémů TINITI. Veškeré nabízené služby mohou, nebo nemusí být Vámi využity.

.

Vaše dotazy:

Máte-li jakékoli další dotazy, zvolte pro Vás nejpohodlnější variantu kontaktu na nás:

Telefonická podpora, konzultace:

Karel Hakl – číslo telefonu: 608 320 540

Potřebujete-li rychle jednat a řešit vaši situaci, zavolejte nám. Rádi vám poradíme jaký přístroj, nebo službu zvolit, popřípadě zodpovíme vaše další dotazy, týkající se našich přístrojů a služeb.

Telefonická poradna je zde pro vás každý den - pondělí až pátek od 10 do 18 hodin. (popřípadě nonstop)

Napište nám:

e-mail: hakl@oneenterprise.eu

 

Objednejte si produkt, nebo službu:

Pokud víte, co chcete; dostali jste například doporučení na naše výrobky, nebo služby, objednávejte produkty v našem e-shopu zde: e-shop, kde naleznete kompletní nabídku veškerých produktů a služeb z objednávkového katalogu TINITI.

Poděkování:

Děkujeme Vám za důvěru. Jsme připraveni v co nejkratší možné době, Vám pomoci Váš jakýkoli objekt, přeměnit v suchý, útulný a příjemný. Těšíme se na spolupráci.

Karel Hakl

 

INFORMACE a objednat můžete na: Tel.: 608 320 540,  

E-mail: hakl@oneenterprise.eu

MOTTO: “Vše co děláme, je pro zdraví, sucho Vašeho domova a záchranu našich i světových památek pro budoucí generace”.