Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
       

OZONOVÁNÍ O3 OZONE » REFERENCE O3
REFERENCE O3

Odstranění plísně Generátorem ozonu 03 po zateplení panelového domu.

Po roce, kdy byl zateplen panelový dům se v pokoji rozrostla nepříjemná plíseň. Majitelé hledali řešení a chtěli zároveň odstranit i nepříjemný zápach po vlhkosti a plísni. Prostor byl vyozonován Generatorem O3 a následně za mokra byla setřena plíseň, poté byl nainstalován systém na odvlhčení zdiva TINITI  HOME. Vidíte na obrázku vlevo.

Obrázek vpravo je pořízen o měsíc později, stěny jsou bez škrábání a jakékoliv úpravy. Dnes je stěna suchá a nevykazuje žádné plísně, v místnosti je nyní cítit svěží vzduch, a nebylo potřeba likvidace nábytku a ostatního zařízení.

Je potřeba si uvědomit, že hlavním impulzem pro vznik plísní je dlouhodobě neřešená vlhkost v bytech a domech. Proto doporučujeme zároveň při výskytu vlhkosti řešení v podobě profesionálního systému TINITI, které můžete zakoupit  na www.tiniti.eu ( profesionální řešení s měřením vlhkosti a dalším servisem), které je určeno jak pro byty, malé domy, tak pro velké projekty, jako jsou hrady, zámky a jiné náročné památky.

Příklady prostorů postižených plísní včetně zvětšenin detailů, jak plíseň vypadá, opravdu hodně zblízka. Ještě Vás případný výskyt podobných plísní ve vašich domovech nechává v klidu? Pokud se Vám právě začalo hlavou honit mnoho otázek a obav o Vaše zdraví, neváhejte nás kontaktovat.

 

INFORMACE a objednat můžete na: Tel.: 608 320 540,  E-mail: hakl@tiniti.eu