Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

       

VYSVĚTLENÍ POJMŮ

VYSVĚTLENÍ POJMŮ

V této části našich stránek se Vám pokusíme zjednodušeně popsat význam a charakter jednotlivých výrazů, které přímo souvisí s problematikou vlhkých památek, bodov a domů. Protože se z našeho pohledu jedná o poměrně zásadní popisy. Snažili jsme se každému tématu, pro přehlednost věnovat samostatnou kapitolu.

KAPILÁRNÍ VZLÍNAJÍCÍ VLHKOST

  • Tato kapitola pojednává o výkladu, co to je kapilární vzlínající vlhkost, jak vzniká a jak se jí dá bránit.

HORIZONTÁLNÍ IZOLACE

  • Tato kapitola pojednává o tom, co horizontální izolace je, jaký je její význam, jak se dá dodatečně vytvořit.

VLHKÉ STĚNY A ZDI

  • Tato kapitola pojednává o příčinách vlhkých stěn a vlhkých zdí v našich domovech, včetně návodu, jak tomuto problému předejít a nebo se ho co nejrychleji zbavit

VYSUŠENÍ A ODVLHČENÍ

  • Tato kapitola pojednává o vysvětlení odvlhčování a vysoušení, s uvedením rozdílů přístupu k řešení na jejich následné zastavení a odstranění.

SOLNÝ KVĚT

  • Tato kapitola pojednává o detailním vysvětlení tvorby solných květů a popsáním důvodu, proč je potřeba se jich urychleně zbavit.

PLÍSEŇ

  • Tato kapitola pojednává o tvorbě plísní, škodlivosti a jejich dopadu na zdraví lidí, zvířat a hlavně popisuje způsob, jak se těchto plísní co nejrychleji zbavit.

 

INFORMACE a objednat můžete na: Tel.: 608 320 540